|   Úvod   |   Jak pomoci zraněným živočichům   |   Děti Země  |   Econnect
O KODASu Programy a projekty Kalendář akcí Podpořte nás Publikace Sponzoři Odkazy

Vítězné snímky

Fotografická soutěž bude probíhat do 31.prosince 2007. Hodnocení a výběr snímků provede nezávislá komise. Autoři vítězných snímků budou kontaktováni za účelem dodání fotografie na vyšší technické úrovni (viz technické detaily).

Nejlepší tři fotografie budou oceněny zajímavými cenami. Celkový vítěz získá hlavní cenu - knížku k tématu ochrany dravců a sov.

Výsledky soutěže Dravci a sovy okolo nás v roce 2008

V loňském ročníku fotografické soutěže Dravci a sovy okolo nás se na prvním místě s fotografií Sýček na svém typickém stanovišti umístil Zdeněk Souček, druhé místo obsadil Marek Škráček s fotografií Co zas po mě chcete? Třetím místem byl oceněn Lukáš Marek za fotografii Káně lesní. Všem výhercům tímto blahopřejeme.

1. místo 2. místo
3. místo

Výsledky soutěže Dravci a sovy okolo nás v roce 2007

V loňském ročníku fotografické soutěže Dravci a sovy okolo nás se na prvním místě s fotografií Útok jestřába na zajíce umístil Zbyněk Šrédl, druhé místo obsadil Lukáš Marek s fotografií Výr velký s mládětem. Třetím místem byl oceněn pan Slavomír Jaššo za fotografii Zoom na kalouse. Všem výhercům tímto blahopřejeme.

1. místo 2. místo
3. místo

Výsledky soutěže Dravci a sovy okolo nás v roce 2006

V loňském ročníku fotografické soutěže Dravci a sovy okolo nás se na prvním místě s fotografií Uzdravená poštolka umístil David Poláček, druhé místo obsadila Marie Adámková s fotografií luňáka červeného. Třetím místem byl oceněn pan Robin za fotografii orla bělohlavého. Všem výhercům tímto blahopřejeme.

1. místo 2. místo
3. místo

Výsledky soutěže Dravci a sovy okolo nás v roce 2005

Na prvním místě se s fotografií mláďat motáka lužního umístil Karel Poprach, druhé místo obsadil Aleš Lichtenberg s fotografií poštolky obecné. Třetím místem byla oceněna Dana Brabcová za fotografii orla mořského. Všem výhercům tímto blahopřejeme.

1. místo 2. místo
3. místo
kodas-dz@email.cz   |   © KODAS při sdružení Děti Země 2004